Klasyfikacja AMWL rok akademicki 2016/2017

  1.  UMCS Lublin – 614 pkt.
  2. Politechnika Lubelska – 536 pkt.
  3. UP Lublin – 517 pkt.
  4. KUL Lublin – 458,5 pkt.
  5. UM Lublin – 408 pkt.
  6. WSNS Lublin – 139,5 pkt.
  7. PWSZ Chełm – 136 pkt.
  8. PSW Biała Podlaska – 119 pkt.
  9. WSSP Lublin – 85,5 pkt.
  10. WSOSP Dęblin – 81,5 pkt.
  11. WSEI Lublin – 68 pkt.
  12. AWF Biała Podlaska – 66,5 pkt.
  13. PWSZ Zamość – 45 pkt.
  14. WSPiA Lublin – 9 pkt.
Więcej

Streetbasket

Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2016/2017 w streetbaskecie kobiet i mężczyzn odbyły się 14.05.2017 r. (niedziela) na boisku wielofunkcyjnym CKF UMCS (ul. Langiewicza).

Klasyfikacja drużynowa kobiet:

  1. UMCS Lublin
  2. UM Lublin
  3. KUL Lublin
  4. PWSZ Chełm
  5. Politechnika Lubelska
  6. UP Lublin

Klasyfikacja drużynowa mężczyzn:

  1. UP Lublin
  2. UM Lublin
  3. KUL Lublin
  4. Politechnika Lubelska
  5. UMCS Lublin
  6. PWSZ Chełm

Drużyna kobiet składała się Deresh Maryna, Deresh Alina, Kyryk Julia.

 

Drużyna mężczyzn składała się Marcinek Piotr, Demchuk Olexandr, Czerniak Wojciech.

Więcej

Snowboard

Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2016/2017 w snowboardzie kobiet i mężczyzn odbyły się 5 lutego 2017 r. (niedziela) na stoku narciarskim w Batorzu.

Klasyfikacja drużynowa kobiet:

  1. UMCS Lublin
  2. UP Lublin
  3. PWSZ Chełm
  4. PL Lublin
  5. KUL Lublin
  6. WSNS Lublin

SLALOM GIGANT Kobiet 7 miejsce zajęła  Helena Konopka

Klasyfikacja drużynowa mężczyzn:

  1. UMCS Lublin
  2. PL Lublin
  3. PWSZ Chełm
  4. UM Lublin
  5. UP Lublin

SLALOM GIGANT Mężczyzn 5 miejsce zajął Piotr Marcinek, 9 miejsce Jakub Borowski

Więcej

Narciarstwo Alpejskie

Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2016/2017 w narciarstwie alpejskim kobiet i mężczyzn odbyły się 4 lutego 2017 r. (sobota) na stoku narciarskim w Batorzu.

Klasyfikacja drużynowa kobiet:

  1. UMCS Lublin
  2. PWSZ Chełm
  3. PL Lublin
  4. UP Lublin
  5. KUL Lublin
  6. WSNS Lublin

 

 

 

 

Klasyfikacja drużynowa mężczyzn:

  1. UMCS Lublin
  2. UM Lublin
  3. PL Lublin
  4. KUL Lublin
  5. PWSZ Chełm
  6. UP Lublin
Więcej

Strzelectwo sportowe

Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2016/2017 w strzelectwie sportowym odbyły się:
– 3 grudnia 2016 r. (sobota) w obiekcie KM Strzelnica Lublin (ul. Gospodarcza 27),

 

Klasyfikacja drużynowa:

  1. UM Lublin
  2. UP Lublin
  3. PWSZ Chełm
  4. KUL Lublin
  5. Politechnika Lubelska
  6. WSNS Lublin

 

 

Nasi zawodnicy zajęli następujące miejsce:

 

4 miejsce Litwicka Karolina ;

5 miejsce Hołyszko Piotr;

6 miejsce Ozdoba Grzegorz.

Więcej

Imprezy sportowe rok akademicki 2016/17

 

Gala Sportu Akademickiego połączona z Podsumowaniem Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego 2015/2016 odbyła się w dniu 13 listopada 2016 r.

o godz. 18:00 w Auli 101 budynku AGRO II Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

(ul. Akademicka 15). W podsumowaniu akademickich mistrzostw województwa lubelskiego KU AZS PWSZ uczestniczyli : mgr Magdalena Zańko, mgr Krzysztof Łoś, mgr Leszek Leśniak, mgr Piotr Marcinek podczas tej imprezy wręczono dyplomy i puchary za najlepsze osiągnięcia w roku akademickim 2015/16. W klasyfikacji uczelni nasz KU AZS

zajął 7 miejsce.

W poszczególnych dyscyplinach zostaliśmy sklasyfikowani następująco: judo 3 miejsce, strzelectwo sportowe 1 miejsce, piłka siatkowa plażowa mężczyzn 6 miejsce, ergometr wioślarski 3 miejsce.

Więcej

27.04.2016 Wyniki II rundy zawodów w strzelectwie.

27.04.2016r., organizator AZS KŚ Woj. Lubelskiego

Wyniki: NAZWISKO I IMIĘ UCZELNIA PISTOLET KARABIN SUMA
Stańko Wojciech PL 36 10 46
Mielnicka Paulina 4 10 14
Mielniczuk Robert 20 42 62
SUMA PUNKTÓW 122
Berezhnytskyi Marian UP 2 58 46 104
Bobrowski Piotr 55 53 108
Grodzicki Krzysztof 69 48 117
SUMA PUNKTÓW 329
Hołyszko Piotr PWSZ Chełm 53 81 134
Litwicka Karolina 74 72 146
Ozdoba Grzegorz 59 73 132
SUMA PUNKTÓW 412
Szyszka Damian UM 2 64 43 107
Suswał Konrad 50 41 91
Banaszek Igor 62 52 114
SUMA PUNKTÓW 312
Świderska Kinga UM 1 76 78 154
Kosior Jacek 80 79 159
Wawron Aleksandra 69 79 148
SUMA PUNKTÓW 461
Chołuj Justyna UP 1 71 69 140
Pawlak Jakub 63 67 130
Myrosznyczenko Mateusz 61 44 105
SUMA PUNKTÓW 375
Trybuła Jarosław KUL 61 46 107
Białek Piotr 66 34 100
Myszkiewicz Maciej 49 32 81
SUMA PUNKTÓW 288


Klasyfikacja indywidualna (dwubój):

  1. Kosior Jacek (UM) – 159 pkt
  2. Świderska Kinga (UM) – 154 pkt
  3. Wawron Aleksandra (UM) – 148 pkt

 

Klasyfikacja indywidualna (pistolet):

  1. Kosior Jacek (UM) – 80 pkt
  2. Świderska Kinga (UM) – 76 pkt
  3. Litwicka Karolina (PWSZ Chełm) – 74 pkt

 

Klasyfikacja indywidualna (karabin):

  1. Hołyszko Piotr (PWSZ Chełm) – 81 pkt
  2. Wawron Aleksandra (UM) – 79 pkt
  3. Kosior Jacek (UM) – 79 pkt

 

KLASYFIKACJA UCZELNI (II RUNDA):

  1. Uniwersytet Medyczny w Lublinie
  2. Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
  3. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie
  4. Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w Lublinie
  5. Politechnika Lubelska

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA AMWL:

  1. Uniwersytet Medyczny w Lublinie
  2. Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
  3. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie
  4. Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w Lublinie
  5. Politechnika Lubelska
Więcej

19.03.2016 Wyniki II rundy zawodów w ergometrze wioślarskim kobiet i mężczyzn.

19.03.2016r. hala UP, organizator AZS KŚ Woj. Lubelskiego/KU AZS UP

WAGA LEKKA KOBIET – WYNIKI Miejsce Nazwisko i Imię Uczelnia Czas osiągnięty Punkty
1 Filipiak Izabela UP 3:44,9 24
2 Surma Patrycja UM 3:46,1 22
3 Sarzyńska Karolina UP 3:53,7 21
4 Konarska Karina PWSZ Ch. 3:56,2 20
5 Knap Joanna UM 3:58,5 19
6 Duma Ewelina PL 3:58,8 18
7 Tchorzewska Karolina UMCS 3:58,9 17
8 Skroś Paulina PWSZ Ch. 3:59,7 16
9 Rabiej Paulina UM 4:02,1 15
10 Wybraniec Diana UMCS 4:03,1 14
11 Krawczuk Paulina UP 4:04,1 13
12 Kalińska Kamila PL 4:07,2 12
13 Michalska Katarzyna PWSZ Ch. 4:11,0 11
14 Paśnik Kinga PSW BP 4:14,1 10
15 Ruszczyk Joanna UM 4:16,7 9
16 Grzyb Magdalena PSW BP 4:17,7 8
17 Jankowska Dominika UP 4:21,4 7
18 Kulynych Tetiana PL 4:21,6 6
19 Mandziuk Ilona UMCS 4:22,2 5
20 Jargiło Klaudia KUL 4:25,3 4
21 Klimek Monika UM 4:31,5 3
22 Nowińska Karolina KUL 4:36,4 2
23 Bolarczyk Dominika PSW BP 4:39,0 1

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA KOBIET (II RUNDA) M Uczelnia 4 najlepsze wyniki bez względu na kategorię wagową Suma
KL KA
1 UP Lublin 24 21 13* 7* 22 18 17* 85
2 Politechnika Lubelska 18 12* 6* 24 19 16 77
3 UM Lublin 22 19 15 9* 3* 21 14* 12* 77
4 UMCS Lublin 17 14 5 20 56
5 PWSZ Chełm 20 16 11 47
6 KUL Lublin 4 2* 15 13 11 43
7 PSW Biała Podlaska 10 8 1 19

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA KOBIET PO DWÓCH RUNDACH M Uczelnia Suma
1 UP Lublin 168 (83+85)
2 Politechnika Lubelska 152 (75+77)
3 UM Lublin 123 (46+77)
4 UMCS Lublin 123 (67+56)
5 PWSZ Chełm 103 (56+47)
6 KUL Lublin 73,5 (30,5+43)
7 PSW Biała Podlaska 56 (37+19)

 

WAGA LEKKA MĘŻCZYZN – WYNIKI Miejsce Nazwisko i Imię Uczelnia Czas osiągnięty Punkty
1 Wieruszewski Wiktor UMCS 3:03,3 30
2 Kuciński Mateusz PWSZ Ch. 3:04,8 28
3 Pasternak Grzegorz UP 3:10,6 26,5
3 Bassara Łukasz UP 3:10,6 26,5
5 Niedźwiecki Patryk UP 3:14,0 25
6 Suswał Konrad UM 3:15,4 24
7 Szyszka Damian UM 3:16,5 23
8 Gruszczyk Paweł UMCS 3:20,8 22
9 Ziomek Jaromir UM 3:21,2 21
10 Kulka Łukasz PWSZ Ch. 3:23,9 20
11 Mydlak Tomasz PWSZ Ch. 3:24,7 19
12 Zańko Marek PSW BP 3:26,0 18
13 Kostyła Michał UMCS 3:26,6 17
14 Nakonieczny Marek PL 3:27,8 16
15 Kuś Piotr PL 3:28,4 15
16 Lalak Piotr UMCS 3:29,5 14
17 Lewandowski Dariusz PL 3:30,2 13
18 Kondracki Marcin PWSZ Ch. 3:31,3 12
19 Karwala Maciej PWSZ Ch. 3:31,9 11
20 Jahołkowski Dominik PL 3:32,3 10
21 Nosal Tomasz PL 3:32,7 9
22 Kolman Paweł UM 3:34,7 8
23 Kowalczyk Tomasz PWSZ Ch. 3:42,9 7
24 Havrylov Igor PSW BP 3:48,1 6
25 Wysokiński Mateusz PSW BP 3:50,5 5

 

WAGA OPEN MĘŻCZYZN – WYNIKI Miejsce Nazwisko i Imię Uczelnia Czas osiągnięty Punkty
1 Tchorzewski Kamil UP 2:55,9 30
2 Głowacki Rafał UMCS 3:00,2 28
3 Całkowski Adam PWSZ Ch. 3:01,4 27
4 Wilczak Wojciech UP 3:02,4 26
5 Stępień Paweł UP 3:03,2 25
6 Popławski Michał UP 3:03,7 24
7 Kłak Robert PL 3:04,3 23
8 Olesiejuk Maciej PSW BP 3:05,2 22
9 Nestoruk Cezary UMCS 3:06,4 21
10 Borowiec Karol WSEI 3:08,1 19,5
10 Jarzyna Przemysław PWSZ Ch. 3:08,1 19,5
12 Szpruciński Wojciech UM 3:08,9 18
13 Szalast Maciej UMCS 3:10,8 17
14 Szymański Dominik UP 3:11,4 16
15 Ozimek Michał PL 3:12,8 15
16 Stocki Bartłomiej KUL 3:13,8 14
17 Ułasiewicz Sebastian PSW BP 3:16,1 13
18 Śmieciuch Piotr PSW BP 3:16,7 12
19 Jawoszek Patryk UM 3:16,9 11
20 Foks Damian PWSZ Ch. 3:18,0 10
21 Małek Konrad PL 3:19,0 9
22 Stachula Tomasz UMCS 3:20,3 8
23 Mazur Marcin PWSZ Ch. 3:20,4 7
24 Chobotow Sławomir UM 3:21,9 6
25 Różański Stanisław KUL 3:23,4 5
26 Oleszczuk Paweł PWSZ Ch. 3:25,3 4
27 Zdybel Przemysław PL 3:27,1 3
28 Jóźwiak Krzysztof PWSZ Ch. 3:28,6 2
29 Krzyś Artur KUL 3:38,2 1

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MĘŻCZYZN (II RUNDA) M Uczelnia 6 najlepszych wyników bez względu na kategorię wagową Suma
KL KA
UP Lublin 26,5 26,5 25 30 26 25 24* 16* 159
UMCS Lublin 30 22 17 14* 28 21 17 8* 135
PWSZ Chełm 28 20 19 12 11* 8* 27 19,5 10* 7* 4* 2* 125,5
UM Lublin 24 23 21 8 18 11 6* 105
Politechnika Lubelska 16 15 13 10 9* 23 15 9* 3* 92
PSW Biała Podlaska 18 6 5 22 13 12 76
KUL Lublin 14 5 1 20
WSEI Lublin 19,5 19,5

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MĘŻCZYZN PO DWÓCH RUNDACH M Uczelnia Suma
1 UP Lublin 298 (139+159)
2 UMCS Lublin 217 (82+135)
3 Politechnika Lubelska 200,5 (108,5+92)
4 PWSZ Chełm 197,5 (72+125,5)
5 UM Lublin 161 (56+105)
6 PSW Biała Podlaska 152 (76+76)
7 KUL Lublin 64,5 (44,5+20)
8 WSEI Lublin 37,5 (18+19,5)

 

Więcej

13.03.2016 Wyniki zawodów w judo mężczyzn

66 kg:

  1. Poberezhnyi Andrii – UP Lublin – 5 pkt.
  2. Wosiek Tomasz – UMCS Lublin – 2,5 pkt.
  3. Kondracki Marcin – PWSZ Chełm – 2,5 pkt.
  4. Ostrowskyi Vadym – UMCS Lublin – 1 pkt.

 

100 kg: 1. Chmiel Paweł – UP Lublin – 3 pkt.
2. Dwornik Norbert – PWSZ Chełm – 1 pkt.
 

+100 kg:

  1. Skorzec Paweł – PWSZ Chełm – 4 pkt.
  2. Wrzyszcz Piotr – UP Lublin – 2 pkt.
  3. Pasternak Przemysław – UP Lublin – 1 pkt.

 

Klasyfikacja drużynowa mężczyzn:

  1. UP Lublin – (5+3+1+1+5+3+2+1) = 21 pkt
  2. UMCS Lublin – (2+2,5+1+5+6,5) = 17 pkt
  3. WSOSP Dęblin – (9+4,5+2,5) = 16 pkt
  4. KUL Lublin – (2+2,5+2,5+2,5+1) = 10,5 pkt
  5. PWSZ Chełm – (2,5+1+4) = 7,5 pkt
  6. PL Lublin – (6,5) = 6,5 pkt
  7. WSSP Lublin – (4,5) = 4,5 pkt
Więcej