Category Archiwum

Klasyfikacja AMWL rok akademicki 2018/2019

  1. UMCS Lublin – 637 pkt.
  2. Politechnika Lubelska – 547,5 pkt.
  3. UM Lublin – 486 pkt.
  4. UP Lublin – 466 pkt.
  5. KUL Lublin – 389 pkt.
  6. WSNS Lublin – 238,5 pkt.
  7. PWSZ Chełm – 191pkt.
  8. WSSP Lublin – 153 pkt.
  9. LAW Dęblin – 97,5 pkt.
  10. PWSZ Zamość – 62 pkt.
  11. AWF Biała Podlaska – 44 pkt.
  12. PWS Biała Podlaska – 38 pkt. 13. WSPiA Lublin – 12,5 pkt.
Więcej

Koszykówka 3×3 – 19.05.2019r.

TURNIEJ KOBIET

Kolejność końcowa:

  1. UMCS 1 (Grygiel Kaja, Kędzierska Aleksandra, Jaworska Weronika) – 11 pkt.
  2. PL (Dacka Aleksandra, Ziemoląg Barbara, Surmacz Natalia, Kurantowicz Katarzyna) – 9 pkt.
  3. UM 1 (Borkowska Aleksandra, Dunder Ida, Majdanik Katarzyna) – 8 pkt.
  4. UP (Dąbrowska Daria, Hamrol Katarzyna, Michalska Martyna) – 7 pkt.
  5. UM 2 (Chia-Chen Su, Hsin-I Kuo, Kozłowska Marta, Kaźmierak Marta) – 6 pkt.
  6. WSNS 2 (Misztal Justyna, Skoczeń Angelika, Ulman Magdalena) – 5 pkt.
  7. PWSZ Chełm (Nafalska Katarzyna, Kot Aleksandra, Tkaczuk Małgorzata) – 4 pkt.
  8. WSNS 1 (Krawczyk Iga, Usień Aleksandra, Serafin Kamila, Grabowska Klaudia) – 3 pkt.

Klasyfikacja drużynowa kobiet:

  1. UM Lublin – 14 pkt.
  2. UMCS Lublin – 11 pkt.
  3. Politechnika Lubelska – 9 pkt.
  4. WSNS Lublin – 8 pkt.
  5. UP Lublin – 7 pkt.
  6. PWSZ Chełm – 4 pkt.

TURNIEJ MĘŻCZYZN

Kolejność końcowa:

  1. UMCS 1 (Uniłowski Mirosław, Sobiech Jan, Jaworski Szymon, Waniewski Kamil) – 13 pkt.
  2. UP 1 (Nawrocki Gerard, Kandzierski Przemysław, Kuśmierz Michał, Mochol Marcin) – 11 pkt.
  3. UMCS 2 (Strzałkowski Szymon, Łoś Krzysztof, Matysek Wojciech, Wydra Patryk) – 10 pkt.
  4. UM 2 (Sorn Bartłomiej, Juan Cheng-En, Ju I-Fan) – 9 pkt.
  5. WSSP (Mandaza Gary, Markowski Dawid, Wenyika Dexter, Piriiev Danylo) – 8 pkt.
  6. UP 3 (Belniak Kamil, Czerniak Szymon, Guzowski Sebastian) – 7 pkt.
  7. UP 2 (Ważny Wojciech, Sobieraj Błażej, Czerniak Oktawian, Haponiuk Jan) – 6 pkt.
  8. PL (Breś Jan, Badurowicz Bartosz, Ejsmont Jakub, Kosior Michał) – 5 pkt.
  9. UM 3 (Chiang-Bo Yan, Yen-Hsiang Wang, Górski Rafał) – 4 pkt.
  10. KUL 1 (Wilk Przemysław, Kuroski Maciej, Antoniak Roman, Marszał Szymon) – 3 pkt.
  11. UM 1 (Margazyn Adam, Szpejankowski Maciej, Ćwiek Maciej) – 2 pkt.
  12. PWSZ Chełm ( Szwed Adam, Czarnota Wojciech, Szczeciński Igor, Odziomek Andrzej)- 1pkt.

Klasyfikacja drużynowa mężczyzn:

  1. UMCS Lublin – 23 pkt.
  2. UP Lublin – 18 pkt.
  3. UM Lublin – 13 pkt.
  4. WSSP Lublin – 8 pkt.
  5. Politechnika Lubelska – 5 pkt.
  6. KUL Lublin – 3 pkt.
  7. PWSZ Chełm – 1 pkt.
Więcej

Siatkówka plażowa kobiet i mężczyzn – 19. 05. 2019r.

TURNIEJ MĘZCZYZN

Klasyfikacja indywidualna:

1. UMCS 3 (Machowicz Konrad, Czarnecki Błażej)* – 19 pkt.
2. WSSP 2 (Zugaj Łukasz, Filipowicz Piotr)* – 17 pkt.
3. PL 1 (Kaniewski Tobiasz, Adamczuk Michał)* – 16 pkt.
4. WSSP 1 (Goss Jędrzej, Marszałek Michał)* – 15 pkt.
5. PL 2 (Kwiecień Wojciech, Szaniawski Kamil)* – 14 pkt.
6. UMCS 1 (Dzirba Jakub, Mańkowski Szymon)* – 13 pkt.
7. UM 2 (Szczyrba Robert, Dobrzyński Michał)* – 12 pkt.
8. UMCS 2 (Kuliński Maciej, Szust Michał) – 11 pkt.
9. PWSZ Chełm 2 (Cieszyński Karol, Rogala Łukasz) – 10 pkt.
10. UM 1 (Dąbski Krzesimir, Ciszewski Andrzej) – 9 pkt.
11. UP (Szczepan Mikołaj, Kołodziej Marcin) – 8 pkt.
12. KUL 1 (Borzych Szymon, Stefanowski Mateusz) – 7 pkt.
13. UM 3 (Radzikowski Alan, Brodacz Adam) – 6 pkt.
14. PWSZ Chełm 1 (Wanat Przemysław, Ptasik Filip) – 5 pkt.
15. KUL 3 (Rzepecki Maciej, Rugała Krzysztof) – 4 pkt.
16. WSNS (Wojtan Bartosz, Bobryk Piotr) – 3 pkt.
17. AWF BP (Dąbrowski Natan, Klimek Rafał) – 2 pkt.
18. KUL 2 (Leśniewski Bartłomiej, Wąsik Michał) – 1 pkt.

Klasyfikacja drużynowa mężczyzn:

1. UMCS Lublin – 43 pkt.
2. WSSP Lublin – 32 pkt.
3. Politechnika Lubelska – 30 pkt.
4. UM Lublin – 27 pkt.
5. PWSZ Chełm – 15 pkt.
6. KUL Lublin – 12 pkt.
7. UP Lublin – 8 pkt.
8. WSSP Lublin – 3 pkt.
9. AWF Biała Podlaska – 2 pkt.

Więcej

Kolarstwo górskie – 13.04.2019

WYŚCIG KOBIET:

5. Gancarek Jagoda – PWSZ Chełm
8. Berghausen Agata – PWSZ Chełm
10. Dec Agnieszka – PWSZ Chełm

 Klasyfikacja drużynowa kobiet:

1. UP Lublin – 3 pkt.
2. UMCS Lublin – 9 pkt.
3. PWSZ Chełm – 13 pkt.
4. Politechnika Lubelska – 16 pkt.
5. WSNS Lublin – 19 pkt

WYŚCIG MĘŻCZYZN

2. Rocławski Michał – PWSZ Chełm
9. Górny Piotr – PWSZ Chełm
12. Bańka Michał – PWSZ Chełm
18. Pawlewicz Karol – PWSZ Chełm

Klasyfikacja drużynowa mężczyzn:

1. UMCS Lublin – 21 pkt.
2. PWSZ Chełm – 23 pkt.
3. KUL Lublin – 24 pkt.
4. UP Lublin – 30 pkt.
5. Politechnika Lubelska – 40 pkt.
6. UM Lublin – 47 pkt.
7. WSNS Lublin – 61 pkt.

Więcej

31.03.2019r. – Konkurencja pistolet sportowy

7. Litwicka Karolina – PWSZ Chełm
8. Klepek Aleksander – PWSZ Chełm
21. Trzciński Piotr – PWSZ Chełm
25. Wrótniak Konrad – PWSZ Chełm
27. Zarzecki Konrad – PWSZ Chełm
28. Grzelak Jan – PWSZ Chełm
35. Zarębski Tomasz – PWSZ Chełm
37. Jarosz Grzegorz – PWSZ Chełm

Klasyfikacja drużynowa (II runda):

1. Politechnika Lubelska – 147 pkt.
2. UM Lublin – 145 pkt.
3. UMCS Lublin – 116 pkt.
4. PWSZ Chełm – 115 pkt.
5. UP Lublin – 63 pkt.
6. WSSP Lublin – 57 pkt.
7. WSNS Lublin – 43 pkt.
8. KUL Lublin – 15 pkt.

Klasyfikacja drużynowa po II rundach AMWL

1. UM Lublin – 349 pkt.
2. PWSZ Chełm – 307 pkt.
3. Politechnika Lubelska – 293 pkt.
4. UMCS Lublin – 229 pkt.
5. UP Lublin – 180 pkt.
6. WSNS Lublin – 166 pkt.
7. KUL Lublin – 119 pkt.
8. WSSP Lublin – 101 pkt.
9. WSPiA Lublin – 0 pkt.

Więcej

10.03.2019r. Pływalnia Aqua Lublin II runda AMWL

Wyniki indywidualne zawodników PWSZ w Chełmie:

50m styl grzbietowy:
3 – Springer Adrian – PWSZ Chełm

100m styl grzbietowy:
4 – Springer Adrian – PWSZ Chełm

50m styl Klasyczny:
5 – Kamiński Piotr – PWSZ Chełm

Klasyfikacja drużynowa mężczyzn po II rundach:

  1. UMCS Lublin
  2. PL Lublin
  3. UM Lublin
  4. UP Lublin
  5. LAW Dęblin
  6. PWSZ Chełm
  7. KUL Lublin
Więcej

09.12.2018r- Pływalnia Aqua Lublin AMWL

Klasyfikacja indywidualna mężczyzn – wyniki zawodników PWSZ Chełm

100m styl grzbietowy

1 Bryła Kamil UMCS Lublin
2  Gwiazda Michał UMCS Lublin
Springer Adrian PWSZ Chełm

50m styl grzbietowy

1 Bryła Kamil UMCS Lublin
2 Gwiazda Michał UMCS Lublin
3 Springer Adrian PWSZ Chełm

50m stylem dowolnym

16. Bednarz Wojciech PWSZ Chełm

Sztafeta 4x50m styl dowolny

1 UMCS Lublin
2 Politechnika Lubelska
3 UP Lublin
4 LAW Dęblin
5 PWSZ Chełm

Klasyfikacja drużynowa mężczyzn:

1. UMCS Lublin
2. PL Lublin
3. UM Lublin
4. PWSZ Chełm
5. UP Lublin
6. LAW Dęblin
7 KUL Lublin

Więcej

Ergometr wioślarski – 09 grudnia 2018 r., obiekt sportowy Politechniki Lubelskiej

Klasyfikacja drużynowa mężczyzn:

1. UM Lublin
2. UP Lublin
3. Politechnika Lubelska
4. PWSZ Chełm
5. KUL Lublin
6. WSSP Lublin

Klasyfikacja drużynowa kobiet:

1. KUL Lublin
2. UP Lublin
3. UM Lublin
4. UMCS Lublin
5. Politechnika Lubelska
6. PWSZ Chełm
7. WSNS Lublin

Wyniki Indywidualne kobiet waga lekka:

8. Dworak Anna – PWSZ Chełm
9. Stańskowska Adrianna – PWSZ Chełm

Waga open kobiet:

11. Roczon Daria – PWSZ Chełm

Więcej

2. 12. 2018 – Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2018 w strzelectwie sportowym – KM Strzelnica Lublin (ul. Gospodarcza 27)

Klasyfikacja drużynowa I runda:

1. UM Lublin – 204 pkt.
2. PWSZ Chełm – 192 pkt.
3. Politechnika Lubelska – 146 pkt.
4. WSNS Lublin – 123 pkt.
5. UP Lublin – 117 pkt.
6. UMCS Lublin – 113 pkt.
7. KUL Lublin – 104 pkt.
8. WSSP Lublin – 44 pkt.
9. WSPiA Lublin – 19 pkt.

Nasi zawodnicy zajęli następujące miejsce:

4. Karolina Litwicka –  PWSZ Chełm
7. Grzelak Jan –  PWSZ Chełm
10. Brzeziński Bartosz –  PWSZ Chełm
11. Doniec Filip –  PWSZ Chełm
12. Jarosz Grzegorz –  PWSZ Chełm
16. Wrótniak Karol –  PWSZ Chełm
17. Trzciński Piotr –  PWSZ Chełm
31. Zarzecki Konrad –  PWSZ Chełm

Więcej

Klasyfikacja AMWL rok akademicki 2017/2018

  1. UMCS Lublin – 613 pkt.
  2. Politechnika Lubelska – 531,5 pkt.
  3. UP Lublin – 489,5 pkt.
  4. KUL Lublin – 483 pkt.
  5. UM Lublin – 431 pkt.
  6. WSNS Lublin – 153 pkt.
  7. WSSN Lublin – 142 pkt.
  8. PWSZ Chełm – 123 pkt.
  9. WSOSP Dęblin – 78 pkt.
  10. PWSZ Zamość – 71 pkt.
  11. WSEI Lublin – 65,5 pkt.
  12. PWS Biała Podlaska – 64 pkt.
  13. AWF Biała Podlaska – 28 pkt.
Więcej