Kolarstwo górskie – 13.04.2019

WYŚCIG KOBIET:

5. Gancarek Jagoda – PWSZ Chełm
8. Berghausen Agata – PWSZ Chełm
10. Dec Agnieszka – PWSZ Chełm

 Klasyfikacja drużynowa kobiet:

1. UP Lublin – 3 pkt.
2. UMCS Lublin – 9 pkt.
3. PWSZ Chełm – 13 pkt.
4. Politechnika Lubelska – 16 pkt.
5. WSNS Lublin – 19 pkt

WYŚCIG MĘŻCZYZN

2. Rocławski Michał – PWSZ Chełm
9. Górny Piotr – PWSZ Chełm
12. Bańka Michał – PWSZ Chełm
18. Pawlewicz Karol – PWSZ Chełm

Klasyfikacja drużynowa mężczyzn:

1. UMCS Lublin – 21 pkt.
2. PWSZ Chełm – 23 pkt.
3. KUL Lublin – 24 pkt.
4. UP Lublin – 30 pkt.
5. Politechnika Lubelska – 40 pkt.
6. UM Lublin – 47 pkt.
7. WSNS Lublin – 61 pkt.

Więcej

31.03.2019r. – Konkurencja pistolet sportowy

7. Litwicka Karolina – PWSZ Chełm
8. Klepek Aleksander – PWSZ Chełm
21. Trzciński Piotr – PWSZ Chełm
25. Wrótniak Konrad – PWSZ Chełm
27. Zarzecki Konrad – PWSZ Chełm
28. Grzelak Jan – PWSZ Chełm
35. Zarębski Tomasz – PWSZ Chełm
37. Jarosz Grzegorz – PWSZ Chełm

Klasyfikacja drużynowa (II runda):

1. Politechnika Lubelska – 147 pkt.
2. UM Lublin – 145 pkt.
3. UMCS Lublin – 116 pkt.
4. PWSZ Chełm – 115 pkt.
5. UP Lublin – 63 pkt.
6. WSSP Lublin – 57 pkt.
7. WSNS Lublin – 43 pkt.
8. KUL Lublin – 15 pkt.

Klasyfikacja drużynowa po II rundach AMWL

1. UM Lublin – 349 pkt.
2. PWSZ Chełm – 307 pkt.
3. Politechnika Lubelska – 293 pkt.
4. UMCS Lublin – 229 pkt.
5. UP Lublin – 180 pkt.
6. WSNS Lublin – 166 pkt.
7. KUL Lublin – 119 pkt.
8. WSSP Lublin – 101 pkt.
9. WSPiA Lublin – 0 pkt.

Więcej

10.03.2019r. Pływalnia Aqua Lublin II runda AMWL

Wyniki indywidualne zawodników PWSZ w Chełmie:

50m styl grzbietowy:
3 – Springer Adrian – PWSZ Chełm

100m styl grzbietowy:
4 – Springer Adrian – PWSZ Chełm

50m styl Klasyczny:
5 – Kamiński Piotr – PWSZ Chełm

Klasyfikacja drużynowa mężczyzn po II rundach:

  1. UMCS Lublin
  2. PL Lublin
  3. UM Lublin
  4. UP Lublin
  5. LAW Dęblin
  6. PWSZ Chełm
  7. KUL Lublin
Więcej

09.12.2018r- Pływalnia Aqua Lublin AMWL

Klasyfikacja indywidualna mężczyzn – wyniki zawodników PWSZ Chełm

100m styl grzbietowy

1 Bryła Kamil UMCS Lublin
2  Gwiazda Michał UMCS Lublin
Springer Adrian PWSZ Chełm

50m styl grzbietowy

1 Bryła Kamil UMCS Lublin
2 Gwiazda Michał UMCS Lublin
3 Springer Adrian PWSZ Chełm

50m stylem dowolnym

16. Bednarz Wojciech PWSZ Chełm

Sztafeta 4x50m styl dowolny

1 UMCS Lublin
2 Politechnika Lubelska
3 UP Lublin
4 LAW Dęblin
5 PWSZ Chełm

Klasyfikacja drużynowa mężczyzn:

1. UMCS Lublin
2. PL Lublin
3. UM Lublin
4. PWSZ Chełm
5. UP Lublin
6. LAW Dęblin
7 KUL Lublin

Więcej

Ergometr wioślarski – 09 grudnia 2018 r., obiekt sportowy Politechniki Lubelskiej

Klasyfikacja drużynowa mężczyzn:

1. UM Lublin
2. UP Lublin
3. Politechnika Lubelska
4. PWSZ Chełm
5. KUL Lublin
6. WSSP Lublin

Klasyfikacja drużynowa kobiet:

1. KUL Lublin
2. UP Lublin
3. UM Lublin
4. UMCS Lublin
5. Politechnika Lubelska
6. PWSZ Chełm
7. WSNS Lublin

Wyniki Indywidualne kobiet waga lekka:

8. Dworak Anna – PWSZ Chełm
9. Stańskowska Adrianna – PWSZ Chełm

Waga open kobiet:

11. Roczon Daria – PWSZ Chełm

Więcej

2. 12. 2018 – Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2018 w strzelectwie sportowym – KM Strzelnica Lublin (ul. Gospodarcza 27)

Klasyfikacja drużynowa I runda:

1. UM Lublin – 204 pkt.
2. PWSZ Chełm – 192 pkt.
3. Politechnika Lubelska – 146 pkt.
4. WSNS Lublin – 123 pkt.
5. UP Lublin – 117 pkt.
6. UMCS Lublin – 113 pkt.
7. KUL Lublin – 104 pkt.
8. WSSP Lublin – 44 pkt.
9. WSPiA Lublin – 19 pkt.

Nasi zawodnicy zajęli następujące miejsce:

4. Karolina Litwicka –  PWSZ Chełm
7. Grzelak Jan –  PWSZ Chełm
10. Brzeziński Bartosz –  PWSZ Chełm
11. Doniec Filip –  PWSZ Chełm
12. Jarosz Grzegorz –  PWSZ Chełm
16. Wrótniak Karol –  PWSZ Chełm
17. Trzciński Piotr –  PWSZ Chełm
31. Zarzecki Konrad –  PWSZ Chełm

Więcej

Klasyfikacja AMWL rok akademicki 2017/2018

  1. UMCS Lublin – 613 pkt.
  2. Politechnika Lubelska – 531,5 pkt.
  3. UP Lublin – 489,5 pkt.
  4. KUL Lublin – 483 pkt.
  5. UM Lublin – 431 pkt.
  6. WSNS Lublin – 153 pkt.
  7. WSSN Lublin – 142 pkt.
  8. PWSZ Chełm – 123 pkt.
  9. WSOSP Dęblin – 78 pkt.
  10. PWSZ Zamość – 71 pkt.
  11. WSEI Lublin – 65,5 pkt.
  12. PWS Biała Podlaska – 64 pkt.
  13. AWF Biała Podlaska – 28 pkt.
Więcej

17.12.2017r- Pływalnia Aqua Lublin AMWL

Klasyfikacja indywidualna mężczyzn – wyniki zawodników PWSZ Chełm

100m styl grzbietowy

  1. Gwiazda Michał UMCS Lublin
  2. Springer Adrian PWSZ Chełm
  3. Komasa Mateusz UM Lublin

50m styl grzbietowy

  1. Gwiazda Michał UMCS Lublin
  2. Springer Adrian PWSZ Chełm
  3. Merkeshkin Nazar PL Lublin

50m styl dowolny

  1. Czerniak Konrad UMCS Lublin
  2. Brodziak Andrzej UP Lublin
  3. Kukowka Rafael PWSZ Chełm

50m styl klasyczny

  1. Kukowka Rafael PWSZ Chelm

Sztafeta 4x50m styl dowolny

  1. UP Lublin
  2. UMCS Lublin
  3. PWSZ Chelm
  4. PL Lublin
  5. KUL Lublin

Klasyfikacja drużynowa mężczyzn:

  1. UMCS Lublin
  2. PL Lublin
  3. UP Lublin
  4. UM Lublin
  5. PWSZ Chełm
  6. WSSP Lublin
  7. KUL Lublin
Więcej