Category Rok Akademicki 2015-2016

27.04.2016 Wyniki II rundy zawodów w strzelectwie.

27.04.2016r., organizator AZS KŚ Woj. Lubelskiego

Wyniki: NAZWISKO I IMIĘ UCZELNIA PISTOLET KARABIN SUMA
Stańko Wojciech PL 36 10 46
Mielnicka Paulina 4 10 14
Mielniczuk Robert 20 42 62
SUMA PUNKTÓW 122
Berezhnytskyi Marian UP 2 58 46 104
Bobrowski Piotr 55 53 108
Grodzicki Krzysztof 69 48 117
SUMA PUNKTÓW 329
Hołyszko Piotr PWSZ Chełm 53 81 134
Litwicka Karolina 74 72 146
Ozdoba Grzegorz 59 73 132
SUMA PUNKTÓW 412
Szyszka Damian UM 2 64 43 107
Suswał Konrad 50 41 91
Banaszek Igor 62 52 114
SUMA PUNKTÓW 312
Świderska Kinga UM 1 76 78 154
Kosior Jacek 80 79 159
Wawron Aleksandra 69 79 148
SUMA PUNKTÓW 461
Chołuj Justyna UP 1 71 69 140
Pawlak Jakub 63 67 130
Myrosznyczenko Mateusz 61 44 105
SUMA PUNKTÓW 375
Trybuła Jarosław KUL 61 46 107
Białek Piotr 66 34 100
Myszkiewicz Maciej 49 32 81
SUMA PUNKTÓW 288


Klasyfikacja indywidualna (dwubój):

  1. Kosior Jacek (UM) – 159 pkt
  2. Świderska Kinga (UM) – 154 pkt
  3. Wawron Aleksandra (UM) – 148 pkt

 

Klasyfikacja indywidualna (pistolet):

  1. Kosior Jacek (UM) – 80 pkt
  2. Świderska Kinga (UM) – 76 pkt
  3. Litwicka Karolina (PWSZ Chełm) – 74 pkt

 

Klasyfikacja indywidualna (karabin):

  1. Hołyszko Piotr (PWSZ Chełm) – 81 pkt
  2. Wawron Aleksandra (UM) – 79 pkt
  3. Kosior Jacek (UM) – 79 pkt

 

KLASYFIKACJA UCZELNI (II RUNDA):

  1. Uniwersytet Medyczny w Lublinie
  2. Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
  3. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie
  4. Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w Lublinie
  5. Politechnika Lubelska

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA AMWL:

  1. Uniwersytet Medyczny w Lublinie
  2. Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
  3. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie
  4. Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w Lublinie
  5. Politechnika Lubelska
Więcej

19.03.2016 Wyniki II rundy zawodów w ergometrze wioślarskim kobiet i mężczyzn.

19.03.2016r. hala UP, organizator AZS KŚ Woj. Lubelskiego/KU AZS UP

WAGA LEKKA KOBIET – WYNIKI Miejsce Nazwisko i Imię Uczelnia Czas osiągnięty Punkty
1 Filipiak Izabela UP 3:44,9 24
2 Surma Patrycja UM 3:46,1 22
3 Sarzyńska Karolina UP 3:53,7 21
4 Konarska Karina PWSZ Ch. 3:56,2 20
5 Knap Joanna UM 3:58,5 19
6 Duma Ewelina PL 3:58,8 18
7 Tchorzewska Karolina UMCS 3:58,9 17
8 Skroś Paulina PWSZ Ch. 3:59,7 16
9 Rabiej Paulina UM 4:02,1 15
10 Wybraniec Diana UMCS 4:03,1 14
11 Krawczuk Paulina UP 4:04,1 13
12 Kalińska Kamila PL 4:07,2 12
13 Michalska Katarzyna PWSZ Ch. 4:11,0 11
14 Paśnik Kinga PSW BP 4:14,1 10
15 Ruszczyk Joanna UM 4:16,7 9
16 Grzyb Magdalena PSW BP 4:17,7 8
17 Jankowska Dominika UP 4:21,4 7
18 Kulynych Tetiana PL 4:21,6 6
19 Mandziuk Ilona UMCS 4:22,2 5
20 Jargiło Klaudia KUL 4:25,3 4
21 Klimek Monika UM 4:31,5 3
22 Nowińska Karolina KUL 4:36,4 2
23 Bolarczyk Dominika PSW BP 4:39,0 1

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA KOBIET (II RUNDA) M Uczelnia 4 najlepsze wyniki bez względu na kategorię wagową Suma
KL KA
1 UP Lublin 24 21 13* 7* 22 18 17* 85
2 Politechnika Lubelska 18 12* 6* 24 19 16 77
3 UM Lublin 22 19 15 9* 3* 21 14* 12* 77
4 UMCS Lublin 17 14 5 20 56
5 PWSZ Chełm 20 16 11 47
6 KUL Lublin 4 2* 15 13 11 43
7 PSW Biała Podlaska 10 8 1 19

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA KOBIET PO DWÓCH RUNDACH M Uczelnia Suma
1 UP Lublin 168 (83+85)
2 Politechnika Lubelska 152 (75+77)
3 UM Lublin 123 (46+77)
4 UMCS Lublin 123 (67+56)
5 PWSZ Chełm 103 (56+47)
6 KUL Lublin 73,5 (30,5+43)
7 PSW Biała Podlaska 56 (37+19)

 

WAGA LEKKA MĘŻCZYZN – WYNIKI Miejsce Nazwisko i Imię Uczelnia Czas osiągnięty Punkty
1 Wieruszewski Wiktor UMCS 3:03,3 30
2 Kuciński Mateusz PWSZ Ch. 3:04,8 28
3 Pasternak Grzegorz UP 3:10,6 26,5
3 Bassara Łukasz UP 3:10,6 26,5
5 Niedźwiecki Patryk UP 3:14,0 25
6 Suswał Konrad UM 3:15,4 24
7 Szyszka Damian UM 3:16,5 23
8 Gruszczyk Paweł UMCS 3:20,8 22
9 Ziomek Jaromir UM 3:21,2 21
10 Kulka Łukasz PWSZ Ch. 3:23,9 20
11 Mydlak Tomasz PWSZ Ch. 3:24,7 19
12 Zańko Marek PSW BP 3:26,0 18
13 Kostyła Michał UMCS 3:26,6 17
14 Nakonieczny Marek PL 3:27,8 16
15 Kuś Piotr PL 3:28,4 15
16 Lalak Piotr UMCS 3:29,5 14
17 Lewandowski Dariusz PL 3:30,2 13
18 Kondracki Marcin PWSZ Ch. 3:31,3 12
19 Karwala Maciej PWSZ Ch. 3:31,9 11
20 Jahołkowski Dominik PL 3:32,3 10
21 Nosal Tomasz PL 3:32,7 9
22 Kolman Paweł UM 3:34,7 8
23 Kowalczyk Tomasz PWSZ Ch. 3:42,9 7
24 Havrylov Igor PSW BP 3:48,1 6
25 Wysokiński Mateusz PSW BP 3:50,5 5

 

WAGA OPEN MĘŻCZYZN – WYNIKI Miejsce Nazwisko i Imię Uczelnia Czas osiągnięty Punkty
1 Tchorzewski Kamil UP 2:55,9 30
2 Głowacki Rafał UMCS 3:00,2 28
3 Całkowski Adam PWSZ Ch. 3:01,4 27
4 Wilczak Wojciech UP 3:02,4 26
5 Stępień Paweł UP 3:03,2 25
6 Popławski Michał UP 3:03,7 24
7 Kłak Robert PL 3:04,3 23
8 Olesiejuk Maciej PSW BP 3:05,2 22
9 Nestoruk Cezary UMCS 3:06,4 21
10 Borowiec Karol WSEI 3:08,1 19,5
10 Jarzyna Przemysław PWSZ Ch. 3:08,1 19,5
12 Szpruciński Wojciech UM 3:08,9 18
13 Szalast Maciej UMCS 3:10,8 17
14 Szymański Dominik UP 3:11,4 16
15 Ozimek Michał PL 3:12,8 15
16 Stocki Bartłomiej KUL 3:13,8 14
17 Ułasiewicz Sebastian PSW BP 3:16,1 13
18 Śmieciuch Piotr PSW BP 3:16,7 12
19 Jawoszek Patryk UM 3:16,9 11
20 Foks Damian PWSZ Ch. 3:18,0 10
21 Małek Konrad PL 3:19,0 9
22 Stachula Tomasz UMCS 3:20,3 8
23 Mazur Marcin PWSZ Ch. 3:20,4 7
24 Chobotow Sławomir UM 3:21,9 6
25 Różański Stanisław KUL 3:23,4 5
26 Oleszczuk Paweł PWSZ Ch. 3:25,3 4
27 Zdybel Przemysław PL 3:27,1 3
28 Jóźwiak Krzysztof PWSZ Ch. 3:28,6 2
29 Krzyś Artur KUL 3:38,2 1

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MĘŻCZYZN (II RUNDA) M Uczelnia 6 najlepszych wyników bez względu na kategorię wagową Suma
KL KA
UP Lublin 26,5 26,5 25 30 26 25 24* 16* 159
UMCS Lublin 30 22 17 14* 28 21 17 8* 135
PWSZ Chełm 28 20 19 12 11* 8* 27 19,5 10* 7* 4* 2* 125,5
UM Lublin 24 23 21 8 18 11 6* 105
Politechnika Lubelska 16 15 13 10 9* 23 15 9* 3* 92
PSW Biała Podlaska 18 6 5 22 13 12 76
KUL Lublin 14 5 1 20
WSEI Lublin 19,5 19,5

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MĘŻCZYZN PO DWÓCH RUNDACH M Uczelnia Suma
1 UP Lublin 298 (139+159)
2 UMCS Lublin 217 (82+135)
3 Politechnika Lubelska 200,5 (108,5+92)
4 PWSZ Chełm 197,5 (72+125,5)
5 UM Lublin 161 (56+105)
6 PSW Biała Podlaska 152 (76+76)
7 KUL Lublin 64,5 (44,5+20)
8 WSEI Lublin 37,5 (18+19,5)

 

Więcej

13.03.2016 Wyniki zawodów w judo mężczyzn

66 kg:

  1. Poberezhnyi Andrii – UP Lublin – 5 pkt.
  2. Wosiek Tomasz – UMCS Lublin – 2,5 pkt.
  3. Kondracki Marcin – PWSZ Chełm – 2,5 pkt.
  4. Ostrowskyi Vadym – UMCS Lublin – 1 pkt.

 

100 kg: 1. Chmiel Paweł – UP Lublin – 3 pkt.
2. Dwornik Norbert – PWSZ Chełm – 1 pkt.
 

+100 kg:

  1. Skorzec Paweł – PWSZ Chełm – 4 pkt.
  2. Wrzyszcz Piotr – UP Lublin – 2 pkt.
  3. Pasternak Przemysław – UP Lublin – 1 pkt.

 

Klasyfikacja drużynowa mężczyzn:

  1. UP Lublin – (5+3+1+1+5+3+2+1) = 21 pkt
  2. UMCS Lublin – (2+2,5+1+5+6,5) = 17 pkt
  3. WSOSP Dęblin – (9+4,5+2,5) = 16 pkt
  4. KUL Lublin – (2+2,5+2,5+2,5+1) = 10,5 pkt
  5. PWSZ Chełm – (2,5+1+4) = 7,5 pkt
  6. PL Lublin – (6,5) = 6,5 pkt
  7. WSSP Lublin – (4,5) = 4,5 pkt
Więcej

21.01.2016 Wyniki zawodów w snowboardzie kobiet i mężczyzn

 

 Slalom gigant kobiet MIEJSCE NR NAZWISKO i IMIĘ UCZELNIA CZAS I CZAS II SUMA
1 70 Aleksandra Janicka KUL 00:29,06 00:28,07 00:57,13
2 71 Olga Magdziarz UMCS 00:30,36 00:29,19 00:59,55
3 61 Katarzyna Grzesiak UMCS 00:30,63 00:31,35 01:01,98
4 66 Olga Poliszuk UMCS 00:32,19 00:30,98 01:03,17
5 73 Joanna Bożek UP 00:33,95 00:32,99 01:06,94
6 62 Dorota Marczuk PL 00:34,05 00:33,95 01:08,00
7 69 Magdalena Kimla UP 00:34,59 00:34,85 01:09,44
8 67 Hanna Nowicka UP 00:36,49 00:35,20 01:11,69
9 68 Adrianna Chrzanowska PWSZ Chełm 00:37,11 00:37,34 01:14,45
10 72 Karolina Nowińska KUL 00:38,08 00:37,10 01:15,18
11 64 Klaudia Adamczyk UP 00:39,23 00:39,26 01:18,49
12 63 Małgorzata Świderczuk UMCS 00:41,93 00:37,74 01:19,67
13 65 Angelika Lalik PWSZ Chełm 01:20,47 00:48,88 02:09,35

 

 Klasyfikacja drużynowa kobiet MIEJSCE UCZELNIA PUNKTY
1 UMCS 33
2 UP 22
3 KUL 18
4 PL 8
5 PWSZ Chełm 6

 

Slalom gigant mężczyzn MIEJSCE NR NAZWISKO i IMIĘ UCZELNIA CZAS I CZAS II SUMA
1 3 Jerzy Czerwiński UMCS 00:27,24 00:27,28 00:54,52
2 12 Mikołaj Matuszyk PL 00:31,56 00:30,00 01:01,56
3 11 Michał Smoleński PWSZ Chełm 00:30,77 00:31,05 01:01,82
4 10 Michał Wiszniewski UMCS 00:30,68 00:31,28 01:01,96
5 5 Wojciech Wójtowicz PL 00:32,23 00:30,32 01:02,55
6 9 Piotr Duda UMCS 00:33,18 00:31,30 01:04,48
7 6 Jerzy Montusiewicz PL 00:33,44 00:32,92 01:06,36
8 16 Paweł Gajewski PL 00:33,98 00:32,66 01:06,64
9 8 Piotr Marcinek PWSZ Chełm 00:34,77 00:34,65 01:09,42
10 2 Karol Kowalczyk UP 00:35,59 00:34,07 01:09,66
11 17 Paweł Filipek KUL 00:36,64 00:34,70 01:11,34
12 7 Bartosz Augusewicz PWSZ Chełm 00:38,71 00:34,05 01:12,76

 

Klasyfikacja drużynowa mężczyzn MIEJSCE UCZELNIA PUNKTY
1 UMCS 29
2 PL 25
3 PWSZ Chełm 15
4 UP 3
5 KUL 2

 

Więcej

20.01.2016r. Wyniki zawodów w narciarstwie alpejskim mężczyzn.

 

Slalom gigant mężczyzn MIEJSCE NR NAZWISKO i IMIĘ UCZELNIA CZAS I CZAS II SUMA
1 28 Jarosław Cierniak UMCS 00:19,92 00:20,46 00:40,38
2 20 Dominik Krasowski UM 00:21,10 00:21,01 00:42,11
3 21 Maciej Orlik PL 00:21,39 00:21,54 00:42,93
4 32 Emil Żak KUL 00:22,17 00:21,32 00:43,49
5 16 Marcin Link PL 00:22,14 00:21,85 00:43,99
6 27 Tomasz Szabała UMCS 00:22,73 00:21,76 00:44,49
7 5 Krzysztof Stelmach UMCS 00:22,45 00:22,13 00:44,58
8 3 Jarosław Krzyżanowski UM 00:22,85 00:22,23 00:45,08
9 1 Łukasz Zarzeka PL 00:22,52 00:22,71 00:45,23
10 19 Mateusz Belniak PL 00:23,24 00:22,65 00:45,89
11 18 Marcin Borowiec PL 00:23,60 00:22,73 00:46,33
12 29 Miłosz Kowalski UMCS 00:23,29 00:23,10 00:46,39
13 22 Mateusz Urban PWSZ Chełm 00:23,72 00:23,02 00:46,74
14 23 Adam Piwiński KUL 00:23,84 00:23,10 00:46,94
15 24 Kacper Stępiński PWSZ Chełm 00:24,10 00:23,38 00:47,48
16 30 Dawid Kęska PL 00:24,15 00:23,39 00:47,54
17 17 Jakub Pelak UM 00:24,56 00:23,40 00:47,96
17 10 Wojciech Kusiak PWSZ Chełm 00:23,80 00:24,16 00:47,96
19 9 Piotr Przeczek PWSZ Chełm 00:24,71 00:23,47 00:48,18
20 25 Paweł Kościuk UP 00:24,14 00:24,95 00:49,09
21 14 Damian Pendel KUL 00:25,07 00:24,63 00:49,70
22 6 Wojciech Samuła PL 00:25,91 00:25,83 00:51,74
23 31 Karol Kowalczyk UP 00:26,08 00:26,63 00:52,71
24 12 Karol Bal PWSZ Chełm 00:29,74 00:29,23 00:58,97
25 11 Cezary Mierzwa AWF BP 00:22,80 DNF
26 2 Piotr Ciekliński UM DNF
27 33 Krzysztof Szetelnicki KUL DSQ
28 34 Jakub Domaszewicz UP DSQ

 

Slalom mężczyzn MIEJSCE NR NAZWISKO i IMIĘ UCZELNIA CZAS I CZAS II SUMA
1 28 Jarosław Cierniak UMCS 00:24,91 00:25,20 00:50,11
2 20 Dominik Krasowski UM 00:26,00 00:25,51 00:51,51
3 21 Maciej Orlik PL 00:27,63 00:27,73 00:55,36
4 8 Piotr Ciekliński UM 00:28,72 00:30,11 00:58,83
5 3 Jarosław Krzyżanowski UM 00:29,29 00:29,89 00:59,18
6 29 Miłosz Kowalski UMCS 00:30,62 00:31,30 01:01,92
7 17 Jakub Pelak UM 00:31,92 00:31,25 01:03,17
8 18 Marcin Borowiec PL 00:32,42 00:30,79 01:03,21
9 16 Marcin Link PL 00:32,70 00:31,17 01:03,87
10 23 Adam Piwiński KUL 00:33,76 00:32,31 01:06,07
11 19 Mateusz Belniak PL 00:32,87 00:33,52 01:06,39
12 30 Dawid Kęska PL 00:33,46 00:33,27 01:06,73
13 14 Damian Pendel KUL 00:33,73 00:33,84 01:07,57
14 22 Mateusz Urban PWSZ Chełm 00:33,80 00:34,55 01:08,35
15 9 Piotr Przeczek PWSZ Chełm 00:35,02 00:34,48 01:09,50
16 24 Kacper Stępiński PWSZ Chełm 00:35,38 00:34,22 01:09,60
17 10 Wojciech Kusiak PWSZ Chełm 00:33,85 00:35,94 01:09,79
18 25 Paweł Kościuk UP 00:35,55 00:34,81 01:10,36
19 1 Łukasz Zarzeka PL 00:34,33 00:38,37 01:12,70
20 6 Wojciech Samuła PL 00:37,53 00:37,60 01:15,13
21 34 Jakub Domaszewicz UP 00:38,20 00:37,18 01:15,38
22 33 Krzysztof Szetelnicki KUL 00:38,53 00:37,86 01:16,39
23 12 Karol Bal PWSZ Chełm 00:44,55 00:44,75 01:29,30
24 32 Emil Żak KUL 01:07,24 00:27,56 01:34,80
25 31 Karol Kowalczyk UP 00:36,97 01:03,88 01:40,85
26 27 Tomasz Szabała UMCS 00:32,46 01:08,92 01:41,38
27 11 Cezary Mierzwa AWF BP 00:30,92 DSQ
28 5 Krzysztof Stelmach UMCS 00:31,73 DSQ

 

Klasyfikacja drużynowa mężczyzn: MIEJSCE UCZELNIA PUNKTY
1 PL 137
2 UM 136
3 UMCS 129
4 KUL 90
5 PWSZ Chełm 83
6 UP 38
7 AWF BP 0

 

Więcej

Wyniki zawodów 05.12.2015r. mała sala UP, organizator AZS KŚ Woj. Lubelskiego/KU AZS UP

 

WAGA LEKKA KOBIET – WYNIKI Miejsce Nazwisko i Imię Uczelnia Czas osiągnięty Punkty
1 Filipiak Izabela UP 3:45,5 23
2 Pszczoła-Pasierbiewicz Izabela PL 3:58,1 21
3 Konarska Karina PWSZ Chełm 3:58,5 20
4 Duma Ewelina PL 4:02,0 19
5 Krawczuk Paulina UP 4:02,4 18
6 Tchorzewska Karolina UMCS 4:02,5 17
7 Skroś Paulina PWSZ Chełm 4:04,8 16
8 Wybraniec Diana UMCS 4:08,8 15
9 Michalska Katarzyna PWSZ Chełm 4:09,0 14
10 Paśnik Kinga PSW BP 4:10,5 13
11 Surma Patrycja UM 4:12,5 12
12 Kozlynets Oleksandra PSW BP 4:12,8 11
13 Knap Joanna UM 4:13,5 10
14 Korzeniowska Karolina KUL 4:13,9 8,5
14 Jankowska Dominika UP 4:13,9 8,5
16 Grzyb Magdalena PSW BP 4:14,8 7
17 Nowosad Anna PWSZ Chełm 4:22,7 6

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA KOBIET M Uczelnia 4 najlepsze wyniki bez względu na kategorię wagową Suma
KL KA
1 UP Lublin 23 18 8,5* 23 19 16* 15* 11* 3* 83
2 Politechnika Lubelska 21 19 21 14 13* 12* 9* 8* 2* 75
3 UMCS Lublin 17 15 18 17 67
4 PWSZ Chełm 20 16 14 6 56
5 UM Lublin 12 10 20 4 1* 46
6 PSW Biała Podlaska 13 11 7 6 37
7 KUL Lublin 8,5 10 7 5 30,5

 

WAGA LEKKA MĘŻCZYZN – WYNIKI Miejsce Nazwisko i Imię Uczelnia Czas osiągnięty Punkty
1 Kuciński Mateusz PWSZ Chełm 3:08,0 27
2 Pasternak Grzegorz UP 3:14,0 25
3 Bassara Łukasz UP 3:15,4 24
4 Suswał Konrad UM 3:17,0 23
5 Szyszka Damian UM 3:21,5 22
6 Gruca Bartosz KUL 3:22,0 20,5
6 Kuś Piotr PL 3:22,0 20,5
8 Stawarski Andrzej UP 3:22,2 19
9 Zańko Marek PSW BP 3:22,6 18
10 Stachula Tomasz UMCS 3:23,2 17
11 Kulka Łukasz PWSZ Chełm 3:26,1 16
12 Kondracki Marcin PWSZ Chełm 3:28,6 15
13 Mielniczuk Robert PL 3:29,4 14
14 Lewandowski Dariusz PL 3:29,7 13
15 Ciszewski Patryk KUL 3:29,9 12
16 Kostyła Michał UMCS 3:30,7 11
17 Jahołkowski Dominik PL 3:31,2 10
18 Oleszczuk Paweł PWSZ Chełm 3:33,3 9
19 Semenkov Andrii PL 3:34,2 8
20 Kędra Michał KUL 3:40,9 7
21 Havrylov Yehor PSW BP 3:51,0 6

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MĘŻCZYZN M Uczelnia Suma
KL KA
1 UP Lublin 25 24 19 25 24 22 19* 16* 10* 6* 4* 139
2 Politechnika Lubelska 20,5 14 13 10* 8* 27 20 14 12* 8* 108,5
3 UMCS Lublin 17 11 23 17 13 1 82
4 PSW Biała Podlaska 18 6 21 15 9 7 76
5 PWSZ Chełm 27 16 15 9 3 2 72
6 UM Lublin 23 22 11 56
7 KUL Lublin 20,5 12 7 5 44,5
8 WSEI Lublin 18 18

 

Więcej

Wyniki zawodów 16.12.2015r., organizator AZS KŚ Woj. Lubelskiego

 

Wyniki: NAZWISKO I IMIĘ UCZELNIA PISTOLET KARABIN SUMA
Wawron Aleksandra UM 1 18 72 90
Świderska Kinga 69 81 150
Kosior Jacek 76 88 164
SUMA PUNKTÓW 404
Kamiński Łukasz PWSZ Chełm 59 56 115
Litwicka Karolina 85 69 154
Hołyszko Piotr 60 74 134
SUMA PUNKTÓW 403
Trybuła Jarosław KUL 1 71 57 128
Fłakowska Kamila 61 66 127
Białek Piotr 36 29 65
SUMA PUNKTÓW 320
Żak Emil KUL 2 58 36 94
Dziaduch Przemysław 58 33 91
Al Azab Aya 24 43 67
SUMA PUNKTÓW 252
Chołuj Justyna UP 52 79 131
Sypiak Lidiia 75 57 132
Pawlak Jakub 72 69 141
SUMA PUNKTÓW 404
Suwała Agnieszka Politechnika Lubelska 23 18 41
Mielnicka Paulina                        36                        16                  52
Mielniczuk Robert                        20                        21                  41
SUMA PUNKTÓW 134

 

Mucha Aleksandra UM 2 22 26 48
Hołowacz Hubert                               65                     32            97
Żyszkiewicz Paulina                               87                     34            121
SUMA PUNKTÓW 266

  Klasyfikacja indywidualna (dwubój):

  1. Kosior Jacek (UM) – 164 pkt.
  2. Litwicka Karolina (PWSZ Chełm) – 154 pkt.
  3. Świderska Kinga (UM) – 150 pkt.

  Klasyfikacja indywidualna (pistolet):

  1. Żyszkiewicz Paulina (UM) – 87 pkt.
  2. Litwicka Karolina (PWSZ Chełm) – 85 pkt.
  3. Kosior Jacek (UM) – 76 pkt.

  Klasyfikacja indywidualna (karabin):

  1. Kosior Jacek (UM) – 88 pkt.
  2. Świderska Kinga (UM) – 81 pkt.
  3. Chołuj Justyna (UP) – 79 pkt.

  KLASYFIKACJA UCZELNI:

  1. Uniwersytet Medyczny w Lublinie
  2. Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
  3. Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w Lublinie
  4. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie
  5. Politechnika Lubelska

 

Więcej

AMWL Futsal mężczyzn

  WSSP Lublin – PWSZ Chełm 3:3 (1:2) WSSP: Szulc Arkadiusz, Zając Marcin, Mirończuk Patryk, Adamchuk Viktor, Przychodzień Kamil, Baran Jakub, Orłowski Dawid, Bortnyk Mykhailo, Vitviliuk Oleh, Grabowski Mateusz, Gorgol Mateusz, Nichyk Taras PWSZ Ch.: Tarkowski Dominik, Kondrat Patryk, Krystjańczuk Michał, Bala Kazimierz, Korszla Łukasz, Konovitskyy Oleg, Vykhivskyi Roman, Pokrywka Patryk, Matczuk Karol, Nowakowski Jan, Nowak Kamil, Sobieraj Jakub Bramki: WSSP – Bortnyk (2), Orłowski (1), PWSZ Ch. – Korszla (1), Bala (2)  Żółte kartki: Pokrywka, Bala (PWSZ Ch.)

  PWSZ Chełm – WSOSP Dęblin 2:8 (1:4) PWSZ Ch.: Matczuk Karol, Pokrywka Patryk, Kondrat Patryk, Konovitskyy Oleg, Korszla Łukasz, Tarkowski Dominik, Vykhivskyi Roman, Krystjańczuk Michał, Nowakowski Jan, Nowak Kamil, Sobieraj Jakub WSOSP: Kukla Bogusz, Zając Paweł, Siwek Błażej, Osypiuk Artur, Dzido Damian, Szczypka Sebastian, Kałużny Mateusz Bramki: PWSZ Ch. – Pokrywka (1), Konovitskyy (1), WSOSP – Zając (1), Szczypka (2), Dzido (1), Siwek (3), Osypiuk (1)

  PWSZ Chełm – PSW Biała Podlaska 11:8 (4:1) PWSZ Ch.: Tarkowski Dominik, Konovitskyy Oleg, Pokrywka Patryk, Kondrat Patryk, Korszla Łukasz, Vykhivskyi Roman, Krystjańczuk Michał, Ścirka Tomasz, Nowakowski Jan, Nowak Kamil, Sobieraj Jakub PSW BP: Kamiński Rafał, Szymański Damian, Barwiejuk Adam, Prykolota Artem, Boda Adam, Didenko Dmytro, Demura Oleksandr Bramki: PWSZ – Konovitskyy (3), Kondrat (4), Ścirka (1), Krystiańczuk (1), Korszla (1), Pokrywka (1), PSW BP – Szymański (6), Prykolota (1), Boda (1) Żółte kartki: Pokrywka (PWSZ Ch.), Boda (PSW BP)

  PWSZ Chełm – PWSZ Zamość 5:0 (vo)

  UMCS Lublin – PWSZ Chełm 9:0 (6:0) UMCS: Zawiślak Mateusz, Tymosiak Tomasz, Świech Marcin, Bogusz Wiktor, Czułowski Patryk, Michna Dariusz, Kotowicz Hubert, Kobiałka Michał, Zabielski Paweł, Banachiewicz Karol, Niećko Karol PWSZ Ch.: Tarkowski Dominik, Konovitskyy Oleg, Pokrywka Patryk, Kondrat Patryk, Korszla Łukasz, Vykhivskyi Roman, Krystjańczuk Michał, Ścirka Tomasz, Nowakowski Jan, Nowak Kamil, Sobieraj Jakub Bramki: UMCS – Czułowski (4), Bogusz (1), Banachiewicz (1), Tymosiak (2), Kobiałka (1)

 

Tabela B Miejsce Uczelnia Mecze Punkty Bramki +/-
1 UMCS Lublin 5 13 31:7
2 WSOSP Dęblin 5 13 31:13
3 PWSZ Chełm 5 7 21:28
4 PSW Biała Podlaska 5 6 34:34
5 WSSP Lublin 5 4 17:19
6 PWSZ Zamość 5 0 2:35

 

  Klasyfikacja końcowa:

 

  1. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (awans do 1/2 AMP)
  2. AWF Biała Podlaska (awans do 1/2 AMP)
  3. Politechnika Lubelska (awans do 1/2 AMP)
  4. Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych w Dęblinie
  5. Uniwersytet Medyczny w Lublinie
  6. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie
  7. Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie (gospodarz 1/2 AMP)
  8. Państwowa Szkoła Wyższa im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
  9. Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w Lublinie
  10. Wyższa Szkoła Społeczno – Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie
  11. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

 

Więcej