Category Główna

25.04.2021 r., Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Strzelectwie sportowym – Ćwierćfinały Akademickich Mistrzostw Polski – KM Strzelnica Lublin

25 kwietnia 2021 r. podczas II rundy Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego 2020/2021 w strzelectwie sportowym student Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie Aleksander Klepek wywalczył srebrny medal w konkurencji pistolet.
Pozostali nasi zawodnicy, tj. Piotr Trzciński zajął 8 miejsce, a Michał Siwa miejsce 10.
W klasyfikacji drużynowej PWSZ w Chełmie uplasował się na 2 miejscu.
Gratulujemy!

Więcej

13.03.2016 Wyniki zawodów w judo mężczyzn

66 kg:

  1. Poberezhnyi Andrii – UP Lublin – 5 pkt.
  2. Wosiek Tomasz – UMCS Lublin – 2,5 pkt.
  3. Kondracki Marcin – PWSZ Chełm – 2,5 pkt.
  4. Ostrowskyi Vadym – UMCS Lublin – 1 pkt.

 

100 kg: 1. Chmiel Paweł – UP Lublin – 3 pkt.
2. Dwornik Norbert – PWSZ Chełm – 1 pkt.
 

+100 kg:

  1. Skorzec Paweł – PWSZ Chełm – 4 pkt.
  2. Wrzyszcz Piotr – UP Lublin – 2 pkt.
  3. Pasternak Przemysław – UP Lublin – 1 pkt.

 

Klasyfikacja drużynowa mężczyzn:

  1. UP Lublin – (5+3+1+1+5+3+2+1) = 21 pkt
  2. UMCS Lublin – (2+2,5+1+5+6,5) = 17 pkt
  3. WSOSP Dęblin – (9+4,5+2,5) = 16 pkt
  4. KUL Lublin – (2+2,5+2,5+2,5+1) = 10,5 pkt
  5. PWSZ Chełm – (2,5+1+4) = 7,5 pkt
  6. PL Lublin – (6,5) = 6,5 pkt
  7. WSSP Lublin – (4,5) = 4,5 pkt
Więcej

1.12.2008 Rywalizacja z KU AZS WSZiA Zamość

Reprezentacje piłki siatkowej kobiet i mężczyzn wzięły udział w wyjazdowych meczach z
reprezentacją KU AZS WSZiA Zamość. Były to pierwsze zawody w roku akademickim 2008/2009.
Nasze drużyny spisały sie dobrze – studentki zwyciężyły 3:0(-21,-19,-15), studenci zaś
przegrali 3:2(-19,-21,22-,19-,12-). Trener podczas drugiej połowy meczu dał szansę gry
zawodnikom rezerwowym.

 

 

Więcej

06.12.2014 Ergometr wioślarski, hala PL

    Waga lekka mężczyzn:

    1 miejsce Kuciński Mateusz
    11 miejsce Bukowiec Błażej
    13 miejsce Mydlak Tomasz
    14 Kondracki Marcin

    Waga open mężczyzn:

    2miejsce: Całkowski Adam
    12miejsce Skorzec Paweł
    16miejsce Przybysz Łukasz
    28 miejsce Zając Krzysztof

    Klasyfikacja drużynowa:

    1. Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
    2. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
    3. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie
    4. Politechnika Lubelska
    5. Uniwersytet Medyczny w Lublinie
    6. PSW Biała Podlaska
    7. Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w Lublinie
    8. WSSP Lublin

Więcej